HATUNOĞLU TEKSTİL, ana faaliyet konusu, erkek ve bayan çorabı üretimi ve pazarlamasıdır. Firmamız, Gama ® Socks markalı yün, pamuk ve merserize ürünlerinin kalitesiyle çorap piyasasının lideri konumundadır.

Üretimin her aşamasında kusursuz kalite anlayışını benimseyen HATUNOĞLU TEKSTİL hammadde giriş kontrol, planlama, çorap örgüsü, yıkama, forma, kalite kontrol, ambalajlama, dağıtım, ihracat ve pazarlama işlemlerini birebir kendisi yürüten entegre bir tesis olarak faaliyet göstermektedir.

HATUNOĞLU TEKSTİL; 25 yılı aşkın süredir çorap sektöründeki faaliyetleri ve titiz üretimi ile zaman içerisinde hızla büyüyerek Türkiye' nin sınırlarını aşmış ve dünyanın en önde gelen elit mağazalarının vitrinlerine ulaşmıştır.

Kalite bilincinin bir göstergesi olarak; imalat faaliyetlerinin tümünde ISO9001:2000 Kalite Güvence Sistemi onaylanması ve belgelendirilme sürecine başlamıştır.
Bu amaçla sürekli iyileştime ve geliştirme faaliyetlerinde bulunur, müşteri memnuniyeti ve şikayetlerini inceleyerek mevcut aksaklıklar varsa düzeltici ve önleyici faaliyetler gerçekleştirerek satış sonrasında da müşteri memnuniyetini sağlar. Tamamen müşteri odaklı üretim anlayışı ile hareket eden HATUNOĞLU TEKSTİL çalışanlarının da mutlu ve motive olmuş bir ekip olmaları için elinden her türlü yeniliği gerçekleştirir.

Vizyonumuz

Sektörde ortaya koymuş olduğumuz güvenirliliği ve gelişmeye açık olan yapımızla, iç ve diş müşterilerimizin memnuniyetini sürekli geliştirerek reel büyüme hızıyla yapılanarak kurumsal devamlılığımızı sağlamak vizyonumuzdur.

Misyonumuz

Yaptığımız işin kalitesinden, müşteri odaklılığımızdan, güvenilirliğimizden ve oluşturmuş olduğumuz hakkaniyet felsefelerinden ödün vermeden çalışmalar yapmak, yaptığımız çalışmaları iç ve diş müşterilerimizle paylaşmak misyonumuzdur.

Kalite Politikamız

Kalite yönetim sistemimiz paralelinde iş süreçlerimizi sürekli geliştirerek, hata oranlarımızı düşürmek, uygulama ve sonrası teknik hizmetlerimizi müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda harekete geçirmek kalite politikamızdır.